Kalibrasyon, denilince Çerkezköy'ün önde gelen ismi...

logo
  • (0282) 725 04 14

  • info@tudankalibrasyon.com

  • Çerkezköy / Tekirdağ

  • GMKP Mah. Sarıgöl Sk. No:2

  • 09:30 - 18:00

  • Pazartesi - C.tesi

Akredite Kalibrasyon Laboratuvarı

Tüdan Kalibrasyon

TÜDAN KALIBRASYON
2013 yılında alanında Tekirdağ Çerkezköy bölgesinde Bölgesi’nde kurulmuş özellikle bu bölgenin isteklerini hızlı bir şekilde karşılamayı amaçlamıştır.
Bu amaç doğrultusun da,
Uzman ve deneyimli kadrosuyla sektörde önemli bir yere sahip olan Tüdan kalibrasyon özellikle müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile ön plana çıkarak gizlilik, bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalacağını TÜDAN KALIBRASYON geniş hizmet kapsamı ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve çözüm odaklı kaliteli ve güvenilir hizmet vereceğini,
Tüm yönetici ve çalışanlarının, TS EN ISO/IEC 17025 standardının tüm gereklerini karşılanması, uygulaması ve ilerletilmesi için kaliteden sorumlu sürekli iyileştirmeye katılımcı olmasını sağlayacağını,
Verilen hizmette ki sorumluluğunun bilinci ile hazırlamış olduğu kalite yönetim sistemine ve politikasına bağlı kalacağını taahhüt eder.

Misyonumuz
Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kalite Standartları kapsamında müşteriye kısa sürede doğru neticeyi, uluslararası standartlarına uygun olarak çalışarak sonuçları güvence altına almak, rakipleriyle dayanışma içerisinde, etik kurallara göre çalışmak, bağımsızlık, tarafsızlık, ahlak, dürüstlük ve gizlilik değerlerine bağlı kalarak bu doğrultuda sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştirmek.

Vizyonumuz
Çalıştığımız tüm sektörlerde verdiğimiz hizmette kalitemizi artırmak, takım çalışması ve sürekli gelişim ilkesiyle, en ileri teknolojileri kullanarak, güvenilir ve hızlı sonuçlara vermek. Çevresel ve toplumsal değerlere bağlı, duyarlı, ülke ekonomisine katkıda bulunan uluslararası bir marka olmak.

Türkiye'nin Önde Akredite Kalibrasyon Laboratuvarı

Tüdan Kalibrasyon

Belge ve Sertifikamız

image